#6 Gwarancja autentyczności

0

Bezpieczeństwo. Anonimowość. Odporność na inflację i kryzysy. Zdolność do przenoszenia wartości w czasie. Prestiż i unikatowość. Zalety złota można by długo wymieniać. Wszystkie one zależne są jednak od jednego, prostego czynnika – autentyczności.

Kupując złoto, musimy mieć pewność, że kupujemy produkt oryginalny. Taki, który z łatwością odsprzedamy na całym świecie i którego wartości zawsze będziemy pewni. Dlatego Mennica Wrocławska oferuje złoto tylko od zaufanych producentów z akredytacją LBMA, czyli Londyńskiego Stowarzyszenia Rynku Kruszców. To najbardziej szanowana instytucja na światowym rynku złota, a bycie jej członkiem wiąże się ze spełnieniem szeregu rygorystycznych kryteriów. Dlatego każdy, kto kupuje złoto pochodzące od producentów, posiadających akredytację LBMA może mieć pewność, że kupuje produkt renomowany i autentyczny. Właśnie takie złoto dostarcza Mennica Wrocławska.

Każda sprzedawana u nas sztabka posiada certyfikat potwierdzający autentyczność. Oferujemy również sztabki w certyfikowanych opakowaniach – CertiPack.

Każda sztabka posiada numer seryjny wybity na swojej powierzchni. Ten sam numer znajdziemy na opakowaniu i na certyfikacie.
Również oferowane przez nas monety pochodzą tylko od najlepszych światowych producentów, posiadających akredytację LBMA. Krugerrand, bity przez Rand Refinery z RPA, Wiedeńscy Filharmonicy produkowani w Austrii czy Liść Klonowy z Kanady to najpopularniejsze monety na świecie. Są one symbolami jakości, pewności, międzynarodowej wartości i autentyczności. Bez problemu można sprzedać je na całym świecie.
Oprócz sprzedaży, zajmujemy się także skupem złota. Posiadamy własne laboratorium, pozwalające sprawdzić autentyczność każdego wyrobu, również takiego, który nie posiada certyfikatu.

Obejrzyj w Mysaver TV

Nasza pozycja na rynku wynika z naszej wiedzy, doświadczenia i zaplecza technicznego. Zgodnie z przyjętą polityką, współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami. To wszystko sprawia, że jedyne złoto, jakie można kupić w Mennicy Wrocławskiej, to złoto autentyczne. Dlatego nasi Klienci mogą mieć pewność, że bez problemu sprzedadzą je w dowolnym miejscu na świecie.

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.