Ceny złota i srebraNotowania złota

Jesteś inwestorem i chcesz na bieżąco monitorować ceny złota? Skorzystaj z naszych notowań, które pozwalają na podgląd aktualnych i archiwalnych cen kruszcu. Na górnym panelu wykresu możesz wybrać interesujący Cię zakres czasu – od 5 minut do całego, minionego roku. Dostępny jest także zakres maksymalny, pokazujący ceny złota z ostatnich 20 lat. Po najechaniu myszką na dowolny moment wykresu, możesz odczytać cenę kruszcu i datę w danym momencie w prawym, górnym rogu.

Notowania srebra

Sprawdź najnowsze notowania srebra na naszej stronie. Elektroniczny wykres działa w trybie rzeczywistym i wskazuje zawsze aktualną cenę srebra, co pomaga szybko reagować na zmiany kursu. Wykres posiada kilka trybów podglądu danych, dzięki czemu możesz sprawdzić historię zmian cen srebra od stycznia 1993 roku do dnia dzisiejszego, lub też prześledzić wahania cen z ostatnich 24 godzin.

Ceny złota i srebra, 3.1 out of 5 based on 16 ratings

6 Comments

 1. Spory spadek złota i srebra ciekawe co dalej będzie się działo. Na pewno cieszą się kupcy.

 2. Jakoś kiepsko widzę złoto aby mogło teraz dużo urosnąć albo powrócić do rekordowych cen. Cena jest niska, tendencja spadkowa od czasu wielkiego załamania ceny, tak jak by po latach ciągłych wzrostów ceny złota miało nastąpić parę lat spadków aż do ceny takiej, że rynek i koszty wydobycia i ilość złota na świecie, nie pozwolą na osiągnięcie niższej ceny ;) I dopiero wtedy się może odbić. Hossa i bessa dla złota są znacznie bardziej rozciągnięte w czasie niż na jakim kolwiek innym rynku. Nawet na skutek sytuacji na Ukrainie i siania paniki, że grozi to wojną, to cena tylko trochę wzrosła i szybko spadła.. Nawet mimo wielkiego drukowania dolarów jak by złoto przestało chcieć szybko drożeć na skutek inflacji dolara.. Nie czas na kupowanie złota bo będą jeszcze niższe ceny :)

  • Krzysztof

   W mojej ocenie złoto zawsze kupować, jeśli planujemy wieloletnią investycję. Złoto bardzo dobrze odzwierciedla sytuacje na rynku- przykład: pierwszy Ford T kosztował 42,5 uncji złota, a dzisiaj, niemalże 100 lat później Ford Galaxy również kosztuje 42,5 uncji złota.

   • greg

    to znaczy bardziej zeby nie stracic niz zarobic

   • W dłuższej perspektywie czasowej w szczególności jako np. zabezpieczenie na emeryturę, złoto to najlepsza i najbezpieczniejsza forma inwestowania.

Trackbacki / Pingi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


6 × = trzydzieści

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>