Pół roku złota – nasz raport – czerwiec 2012

0

Zapraszamy do lektury najnowszego raportu portalu rynekzlota24.pl, w którym podsumowujemy ostatnie sześć miesięcy na rynku żółtego kruszcu. Tym razem raportowi przyświeca hasło: „Złoto chroni oszczędności Polaków”, które dobrze oddaje zmianę nastawienia Polaków do złota i zawirowania ekonomiczne jakich wszyscy jesteśmy świadkami.

 

W raporcie publikujemy podsumowanie kształtowania się cen w ostatnich miesiącach. Pojawia się również temat popytu na złoto, tak kluczowy dla rynku tego kruszcu. Nie zabrakło również przewidywań na najbliższe pół roku. Prezentuje je Wiceprezes Mennicy Wrocławskiej Rafał Wojda.

W Polsce cały czas rośnie popularność złota i dokonuje się wiele zmian w świadomości inwestorów. Polacy coraz lepiej rozumieją, że złoto to nie tylko inwestycja alternatywna ale również, a może przede wszystkim, środek do ochrony i ubezpieczania swoich oszczędności.

Ponieważ temat złota wykracza poza bieżącą ekonomię przygotowaliśmy także tematy związane z pasjonującą historią złota i jego roli w przeszłości światowych finansów.

Zobacz raport portalu rynekzlota24.pl

 

 

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.