Amber Gold zalega z wypłatami

0

Jak podaje „Rzeczpospolita” klienci Amber Gold skarżą się na brak wypłat z lokat założonych w tej instytucji. Firma tłumaczy się problemami technicznymi. To nie pierwsze wątpliwości jakie pojawiają się w kontekście temat Amber Gold.

 

Jak już pisaliśmy wcześniej ofertą firmy, która buduje swoją ofertę w oparciu o zyski na złocie, zainteresował się „Puls Biznesu”. Gazeta pytała o to z czego mają być wypłacane zyski jeśli kurs złota spadnie? Według informacji jakie pojawiały się w publikacji „Pulsu Biznesu”, pracownicy spółki przekazywali klientom, że w takiej sytuacji różnicę wypłaci spółka z wcześniej wypracowanych zysków. Jednak AG nie ujawniało i nie ujawnia swoich wyników finansowych.

Według doniesień „Rzeczpospolitej” problemy z wypłacaniem środków z lokat pojawiły się właśnie teraz. Początkowo miały to być pojedyncze przypadki. Teraz fora internetowe zawrzały, a klienci rozważają pozew zbiorowy przeciwko firmie. Amber Gold tłumaczy gazecie, że problemy wynikały ze zmiany konta i i migracji danych klientów. Firma zarzuty klientów sprowadza do opóźnień w wypłatach.

My tradycyjnie polecamy inwestycję w fizyczne złoto, na którą zawsze jest dobry czas.

Pobierz bezpłatny e-book
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.