Diamentowe coupe

0

Z okazji diamentowego jubileuszu panowania królowej Elżbiety II twórcy jednego z programów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii postanowili pokryć Peugeota RCZ diamentami Essex. W ten sposób powstało unikatowe brylantowe coupe.

Do stworzenia wyjątkowej karoserii użyto aż 81 tysięcy diamentów Essex. Ośmioosobowej ekipie pokrycie auta zajęło tydzień. Do tego nietypowego projektu twórców programu The Only Way Is Essex zainspirował jubileusz 60 lat panowania Elżbiety II czyli diamentowa rocznica koronacji. W Wielkiej Brytanii jubileusz królowej to jeden z głównych tematów w mediach. 

Jednak Peugeot RCZ pokryty diamentami to jednorazowy projekt. Auto nie pojawi się ani w ofercie producenta, ani firmy, która zajmowała się przygotowaniem diamentowej karoserii.

 
Certyfikacja diamentów

Zobacz w Mysaver TV

Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.