Dołącz do redakcji Rynekzlota24.pl

2

Interesujesz się ekonomią i finansami, śledzisz zmiany na rynkach metali szlachetnych i do tego masz lekkie pióro? Dołącz do naszej redakcji.

Jeśli chcesz sprawdzić się w dziennikarstwie internetowym weź udział w rekrutacji i rozpocznij staż w redakcji Rynekzlota24.pl. Oferujemy profesjonalną opiekę redakcyjną i merytoryczną przy wsparciu specjalistów z Instytutu Misesa.

Szczególnie mile widziane będą osoby znające podstawy ekonomii i posiadające doświadczenie dziennikarskie.

By wziąć udział w rekrutacji wyślij próbny tekst o tematyce związanej ze złotem i swoje CV. Tekst może mieć dowolną formę, jednak nie powinien przekraczać 3,5 tysiąca znaków. Zgłoszenie wyślij na adres redakcja@mysaver.pl

Uwaga! Zgłoszenie należy wysyłać najpóźniej do 7 października 2011. Listę zakwalifikowanych osób ogłosimy do 14 października, a staż w redakcji rozpocznie się 17 października 2011.

Zobacz w Mysaver TV

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

2 komentarze

  1. MówmiSąsiad na

    W mailu od Instytut Misesa jest podany jako deadline 30 września a 7 października jako termin podania listy zakwalifikowanych. To do kiedy można w końcu wysyłać zgłoszenia? Tutaj jak widać daty są inne… Pozdrawiam!

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.