Jak Polacy inwestują w złoto?

2

Rynek żółtego kruszcu rozwija się w Polsce z niespotykaną dynamiką. Od dwóch lat następuje nagły wzrost sprzedaży połączony ze rosnącą świadomością o możliwościach inwestycyjnych i ubezpieczeniowych metali szlachetnych. W redakcji portalu rynekzlota24.pl cały czas obserwuje te zmiany. Teraz przyszedł czas na badania, które zaowocują unikalnymi raportami o tym jak Polacy inwestują w złoto.

 

Zapraszamy do udziału w badaniu wszystkich naszych użytkowników i każdego, kto jest zainteresowany inwestowaniem w złoto i inne metale szlachetne. Anonimowe ankiety pomogą nam sprawdzić przyzwyczajenia inwestycyjne Polaków, zbadać trendy rynkowe i zobaczyć jak zmienia się stosunek do lokowania pieniędzy w kruszce.

Dzięki Państwu powstaną unikalne raporty o polskim rynku złota, jego realiach i prognozach na przyszłość. Każdy kto zdecyduje się wypełnić naszą ankietę otrzyma e-booka z 20 praktycznymi poradami o tym jak inwestować w złoto i inne metale szlachetne.

Ankietę można wypełnić >tutaj<

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

2 komentarze

  1. Największy potencjał widać w jartomie i nawet nie zanosi się na zmianę sytuacji. Teraz nieruchomość to możliwości, zakładając długoterminową inwestycję.

  2. adam bidziak na

    Polacy ładują kasę w nieruchomości, to oczywiste, ale wynika głównie z opłacalności. Kiedy JARTOM miał po raz ostatni takie wyceny hal w SSE? Albo nieruchomości w okolicach Warszawy? Właśnie dlatego firmy wykładają te środki.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.