Mennica Wrocławska na złotej fali

0

Na fali zainteresowania złotem w ogólnopolskich mediach pojawia się coraz więcej informacji o sposobach i możliwościach inwestowania w żółty kruszec. W mediach coraz więcej mówi się też o czołowych dystrybutorach szlachetnych kruszców. Złota fala w mediach nie omija także partnera naszego serwisu – Mennicy Wrocławskiej.

O tym jak i dlaczego Polacy przekonują się do złota pisze miesięcznik Forbes. Podkreśla też rolę czołowych firm dystrybucyjnych na rosnącym rynku. Gazeta przewiduje świetlaną przyszłość przed firmami takimi jak Mennica Wrocławska.

Pełna treść artykułu

Z kolei Reczpospolita w specjalnym dodatku o inwestycjach publikuje wywiad z wiceprezesem Mennicy Wrocławskiej Piotrem Wojdą. W dodatku do Rzeczpospolitej czytamy też o rosnącym znaczeniu całego rynku inwestycji alternatywnych.


Pełna treść artykułu

O nowych możliwościach w ofercie Mennicy Wrocławskiej przeczytamy też w Manager Magazin. Gazeta podkreśla atuty Mennicy Wrocławskiej takie jak nowe możliwości inwestycyjne, otwarcie kolejnych oddziałów i największy skarbiec w Polsce.

[sam id=”3″ codes=”true”]

Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.