Na srebrze da się zarobić 400 procent w 3 lata?

0

Na co dzień spotykamy się z różnymi prognozami i analizami rynku. Wiele z nich to emocjonalne reakcje na korekty lub skoki cen. Tymczasem przepytywany przez The Telegrph analityk Ian Williams przewiduje, że na srebrze inwestorzy mogą zarobić nawet 400 procent do 2015 roku. 

srebro2

Przewidywanie Williamsa opiera się głównie na analizach technicznych i wyliczeniach na podstawie danych historycznych. Jak podkreśla analityk w 2008 roku srebro kosztowało 8 dolarów za uncję. Obecnie kosztuje 32 dolary, choć „po drodze” w 2011 obserwowaliśmy rekord na poziomie 50 USD.

Biorąc pod uwagę wykresy historyczne, wynik wyborów prezydenckich (który oznacza kontynuację polityki FED) i potencjał srebra, Williams przewiduje, że w październiku 2015 roku cena srebra sięgnie 165 dolarów za uncję. To oznacza, że jeśli kupimy srebro teraz, zarobimy na nim ok. 400 procent.

[sam id=”9″ codes=”true”]

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.