Nowe filmy na naszym kanale video

0

Na youtubowym kanale rynekzlota24 od dzisiaj znajdziecie nowe filmy przygotowane przy okazji otwarcia warszawskiego skarbca Mennicy Wrocławskiej. Dowiecie się między innymi jak przechowywane jest złoto klientów Mennicy i jakie perspektywy przed złotem widzą przedstawiciele zarządu czołowego dystrybutora złota w Polsce.

emerytura

Sukces i rozwój Mennicy Wrocławskiej obrazuje doskonale rynek złota w Polsce. Z jednej strony obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania złotem wśród Polaków. Z drugiej zaś polskiemu rynkowi daleko jeszcze do niemieckiego czy nawet francuskiego. Zdaniem przedstawicieli Mennicy Wrocławskiej to właśnie pokazuje ogromny potencjał rozwojowy. Przewidują, że w najbliższych latach wzrost zainteresowania złotem będzie się utrzymywał na stałym poziomie. Między innymi o perspektywach rynku złota mówi Rafał Wojda, wiceprezes Mennicy Wrocławskiej:

Na naszym portalu wielokrotnie podkreślamy, że w czasie tak intensywnego wzrostu zainteresowania złotem bardzo ważny jest dobór solidnego partnera w inwestycjach. Jednym z wyznaczników jest stabilność finansowa firmy i jej perspektywy. O tym z kolei opowiada Prezes Zarządu Mennicy Wrocławskiej Mariusz Malec:

 

Więcej filmów na naszym kanale YouTube

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.