Nowe oblicze rynku złota

0

Dziś oficjalną premierę ma nowa, rozbudowana wersja serwisu rynekzlota24.pl. Od kilku miesięcy staramy się być dla was źródłem wiedzy o rynku złota i inwestycjach alternatywnych. Dziś zmieniamy się dla coraz bardziej licznego grona czytelników.

 

Co nowego znajdziecie w serwisie rynekzlota24.pl? Nowością, którą nie sposób pominąć są notowania złota i srebra. Na stronie głównej portalu prezentujemy aktualne giełdowe ceny kruszców w złotówkach. Po kliknięciu na wykres, lub wejściu do działu z notowaniami znajdziecie interaktywne wykresy w bardziej rozbudowanej wersji. Teraz własna analiza trendów i sprawdzenie danych historycznych będą dostępne „od ręki”.

Na stronie głównej poza odnośnikami do aktualności prezentujemy też najnowsze analizy i raporty rynku złota. Tuż obok notowań znajdziecie też odnośniki do najbardziej aktualnych artykułów naszych ekspertów.

Przygotowaliśmy też niespodziankę dla nowych użytkowników newslettera. Od dziś każdy nowy subskrybent otrzyma e-book autorstwa Piotra Wojdy i Łukasza Zembika – „Wstęp do inwestowania w złoto”.

Pobierz bezpłatny e-book
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.