Prawie 9 tys. zł za złotego iPhone'a 5

1

iGold, firma specjalizująca się w uszlachetnianiu urządzeń codziennego użytku, planuje wypuścić na rynek złotego iPhone’a 5, który niedawno miał swoją premierę.

 

Iphone 5, zrobiony ze złota, kosztowałby 8,9 tysiąca złotych. A to cena i tak najniższa – tyle kosztuje telefon z najmniejszą pamięcią. Urządzenie zrobione jest z 24-karatowego złota, a każdy egzemplarz jest wykonywany na zamówienie. To z kolei oznacza, że wszystkie modele są unikalne.

Na specjalne życzenie klientów iGold może dodatkowo wygrawerować dowolny napis na obudowie. Co więcej, producent przekonuje, że złoty iPhone jest bardziej odporny na zarysowania czy pęknięcia, niż oryginalna obudowa z aluminium.

Złoto dodatkowo jest pokryte warstwą ochronną, która ma zapobiegać rysom i uszkodzeniom. Proces złocenia iPhona trwa dwa tygodnie. Urządzenie objęte jest roczną gwarancją.

Goldsaver.pl

 

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

1 komentarz

  1. Odsłuchałem propozycje zmizeszcaone w filmie. Choć to ciekawe koncepcje jednak utwierdzam się w mym przekonaniu dotyczącym maksymalnej ilości przyjmowanych dziennie srodkf3w podnoszących opuszczanie samokrytyki wewnętrznej spożywającego.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.