Rezerwy złota – Polska vs reszta świata

5

Ile złota ma Polska i ile przypada go na jednego mieszkańca? Ile złota mają pozostałe państwa świata i gdzie w tym rankingu znajduje się nasz kraj? Jaka część finansowych rezerw Polski przechowywana jest w złocie? Dowiedz się tego z naszej nowej infografiki. Zapraszamy do lektury!

infografika_rezerwy_złota

W USA rośnie popyt na złotą biżuterię

Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

5 komentarzy

  1. Polsza – zastraszajaco male rezerwy. Russkie i Chinskie skupuja duzo, po to zeby zaczac tworzyc rownowage dla dollara jako waluty swiatowej(dzieki temu usa jeszcze zyje jak paczek w masle : nic nie produkuja, a stope zyciowa wysoka .. ale to zaraz sie skonczy ..).
    USA sie ‚zwirtualizowaly’ – lubuja sie w ‚papierach’ i .. ‚toxycznych’ derywatywach
    (Niemcy tez nie maja zlota fizycznego tyllko jakies kotrakty na zloto w usa .. i jak wyslali do skorumpowanego FED-u ‚prosbe’ o zwrot , to sie cos doczekac nie moga.. :)

  2. czyli skandla,tylko 5% podczas gdy potegi powyzej 70%.czyli jak sie u nas cos sypnie to forsa jest bez pokrycia,no tego sie niespodziewalem.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.