Rośnie popyt na monety. Co z inwestycjami?

1

Jim Rogers, jeden ze znanych inwestorów radzi, by w tym roku stawiać na złote monety.

Z kupnem monet może być nieco trudniej (zważając chociażby na sytuację American Eagle i rekordowy popyt na nie), ale ci, którzy już posiadają w swoich zbiorach monety, powinni je zachować. Jak podaje Moneynews.com, Jim Rogers radzi, by trzymać złoto i srebro, bowiem popyt – między innymi na monety właśnie – rośnie jak na drożdżach.

American Eagle odnotował w styczniu rekord zamówień. Według informacji Rogersa, w kilku Mennicach już brakuje monet. Tempo, w jakim inwestorzy wykupują monety, jest naprawdę imponujące. To nie oznacza jednak, by zacząć nagle intensywnie kupować. Rada Rogersa odnosi się w dużej mierze do osób, które monety już posiadają.

[sam id=”3″ codes=”true”]

Goldsaver.pl

 

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

1 komentarz

  1. inwestycje w monety zwykle ładnie się zwracają, mam wrażenie, że za jakiś czas będzie się równie często mówiło o inwestycji w monety jak o złocie

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.