Sztabka złota dla najlepiej oszczędzających

0

Ruszył konkurs na prowadzenie bloga dotyczącego inwestowania i finansów osobistych. Autorzy najciekawszych witryn mogą wygrać sztabki złota od Mennicy Wrocławskiej.

sztabki

Z początkiem stycznia wystartował etap zgłaszania blogów. Uczestnicy powinni pobrać ze strony Mennicy kreacje i wytyczne umożliwiające wzięcie udziału w konkursie. Na stronie widnieje również regulamin oraz formularz zgłoszeniowy. Autorzy mogą wysyłać swoje kandydatury do 31 stycznia 2013 roku.

Kolejnym etapem będzie głosowanie internautów i czytelników na najlepiej prowadzony i najciekawszy blog. Głosowanie będzie trwać przez cały miesiąc, do końca lutego. Główną nagrodą będzie 10 gramowa sztabka złota o przybliżonej wartości 1 850 złotych. Z kolei uczestnicy, którzy zdobędą wyróżnienia, otrzymają srebrne monety o wadze 1 uncji trojańskiej (31,1 gram) – Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł lub Liść Klonowy.

Wszystkie biorące udział w konkursie blogi będą również analizowane przez zarząd Mennicy Wrocławskiej. Wpisy na każdej ze zgłoszonych stron mogą być pisane przez jedną osobę, jak również większą grupą – dla organizatorów konkursu nie ma to znaczenia. Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie Mennicy.

Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.