Złoto najlepsze wśród inwestycji alternatywnych

0

W wywiadzie dla portalu rynekzlota24.pl wiceprezes Mennicy Wrocławskiej Rafał Wojda podkreśla atuty złota w porównaniu z innymi inwestycjami alternatywnymi. Ekspert radzi też jak rozsądnie inwestować w złoto i na co należy zwrócić uwagę rozpoczynając przygodę z inwestycjami w królewski kruszec.

Rafał Wojda opowiada między innymi o rosnącej płynności rynku złota i prostej wycenialności kruszcu, co daje mu sporą przewagę nad innymi inwestycjami alternatywnymi.

Wiceprezes Mennicy Wrocławskiej opowiada też o formach inwestowania w złoto i o tym jak dobrać odpowiedniego partnera do inwestycji. Rafał Wojda wylicza zalety dywersyfikacji i radzi jak rozsądnie zwiększać zaangażowanie inwestycyjne w żółty metal.

Członek zarządu czołowego dealera złota w Polsce dzieli się także swoimi przewidywaniami odnośnie trendów na rynku złota i tego co będzie miało wpływ na kształtowanie się cen.

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.