Złoto w Alior Banku

0

Od 17 października w 27 oddziałach Alior Banku można nabyć złoto inwestycyjne w formie sztabek dostarczane przez Mennicę Wrocławską. Dwóch liderów swoich sektorów połączyło siły, aby zaproponować innowacyjną na polskim rynku sprzedaż złota dostępnego od ręki. Jest to pierwszy projekt sprzedaży sztabek wprowadzony przez bank o zasięgu krajowym.

W wybranych oddziałach banku stanęły estetyczne gabloty chroniące okazale wyglądające sztabki, którym zawsze towarzyszy certyfikat autentyczności.

O nowej ofercie klientów banku informują plakaty reklamowe oraz ulotki, można o niej również przeczytać na dedykowanej stronie banku www.zloto.aliorbank.pl.

Mennica Wrocławska, najszybciej rozwijający się diler złota inwestycyjnego w Polsce, planuje uruchomić już niebawem kolejne kanały dystrybucji swoich produktów, aby umożliwić do nich wygodny dostęp inwestorom w całym kraju.

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.