Złoto zabezpieczeniem portfela

0

Nowe badania naukowe potwierdzają, że posiadanie złota w portfelu działa jako zabezpieczenie waluty i będzie chronić inwestorów przed wahaniami na rynku walut.
World Gold Council zbadała osiem różnych „okresów” jeśli chodzi o kryzys. Okazało się, że zyski z posiadania złota były zwykle wyższe, niż zyski z lokat. Niestabilna sytuacja walut na rynkach wschodzących i dość agresywna polityka monetarna pchają przedsiębiorców do niwelowania ryzyka związanego z inwestycjami.

Stąd też złoto. WGC od dawna zapewnia, że złoto ma ogromne znaczenie jako zabezpieczenie i dywersyfikacja portfela. Zarówno dla osób, które regularnie inwestują, jak i dla tych, którzy po prostu chcą oszczędzać.

Pobierz bezpłatny e-book
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.