Znaleziono złoto za 300 tysięcy dolarów

0

W amerykańskim mieście Sacramento, w jednym z mieszkań znaleziono pod podłogą złoto. Właściciel nie wiedział, że ma w swoim domu skarb.

Wartość złota została oszacowana na 300 tysięcy dolarów. Przechowywane było w małych słoiczkach po jedzeniu dla dzieci. Nie wiadomo, skąd wzięło się pod podłogą mieszkania, jego właściciel nic nie wie na ten temat.

New York Daily News podaje, że skarb trafił powrotem do właścicieli domu, którzy nie podają swoich danych do opinii publicznej. Warto zaznaczyć, że złoto zostało znalezione podczas instalowania ogrzewania przez pracowników wynajętej firmy. To nie pierwszy przypadek, gdy pracownicy znajdują w domu klienta skarb.

Gazeta poinformowała, że w 1980 roku jeden z pracowników firmy odnalazł w domu złote monety warte 25 tysięcy dolarów.

Pobierz bezpłatny poradnik
Przekaż dalej

O autorze

Misja serwisu rynekzlota24.pl to rzetelne informowanie o inwestycjach alternatywnych i rynku metali szlachetnych. Naszym czytelnikom serwujemy mix najnowszych informacji rynkowych, ciekawostek, poradników i analiz. Prace redakcyjne opieramy o najbardziej aktualne informacje. Z nami łatwiej rozpoczniesz przygodę w świecie złotych inwestycji.

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.