Złoty plan

Zapisz się na newsletter serwisu RynekZlota24.pl. Poradnik otrzymasz na maila.
Zapisz się aby otrzymywać newsletter (informacje handlowe). Informacje handlowe w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną będą wysyłane przez Goldenmark Center sp. z o.o. oraz Goldenmark S.A., oraz Goldenmark Spółka Akcyjna Systems spółka komandytowa, dane adresowe spółek: ul. Kleczkowska 45, 50-227 Wrocław, w imieniu własnym oraz kontrahentów


"Ryzyko bierze się z niewiedzy o tym, co robisz" (Warren Buffet)

Ciągłe pogłębianie wiedzy to najlepszy sposób na pomnażanie i ochronę naszych pieniędzy. W tym duchu stworzyliśmy „Złoty Plan”. To poradnik dla każdego, kto chce pogłębić swoją wiedzę o złocie. Wierzymy, że będzie też użytecznym narzędziem w planowaniu mądrych zakupów i tworzeniu własnych zasobów złota.


Zrozumieć złoto

Kiedy powinniśmy myśleć o złocie jako o lokacie kapitału? Kiedy jako o polisie ubezpieczeniowej, a kiedy jako o inwestycji? To tylko niektóre z pytań na jakie staraliśmy się odpowiedzieć.


10 założeń Złotego Planu

To podział umowny, który ma ułatwić uporządkowanie informacji. Nie musimy wypełniać wszystkich założeń i zdobywać wiedzy w każdym aspekcie, by kupować złoto. Przedstawione w poradniku informacje pomagają lepiej zrozumieć rynek królewskiego kruszcu i są wsparciem w podejmowaniu przemyślanych decyzji.